Чи знаєте Ви , що дитині у молодшому віці дуже важливо повноцінно чути все навколо .

Якщо є зниження слуху і не корегувати це вчасно ( слухопротезування ), то дитячий пластичний мозок спримає інформацію з порушенням обробки мовленнєвих та немовленнєвих звуків. Якщо до трьох років не виявити втрату слуху ( останнім часом діти починають розмовляти ближче до трьох років, особливо хлопчики ), то навчити розмовляти таку дитину майже неможливо. 

Фонд Ріната Ахметова  за останні роки допомагав по слуховій реабілітації діткам до 5 років тільки непідконтрольних територій України , але  з 2020 року розширив географію допомоги дітям з вадами слуху на всю Україну. З радістю хочемо повідомити, що відтепер діти віком до 7 років зі всієї України, а також непідконтрольних територій, можуть отримати сучасні цифрові слухові апарати на обидва вуха!!! Налаштування, підбір, гарантійне та післягарантійне обслуговування апаратів забезпечує ТОВ "Центр Слуху". 

Як діяти ? Якщо у Вас є підозра, що дитина погано чує, перепитує, інколи не повертається коли кличуть, погано відтворює слова та звуки, - зверніться на консультацію до лікаря сурдолога, пройти обстеження ( аудіометрія, отоакустична емісія), при підтвердженні діагнозу зниженні слуху видається заключення з рекомендаціями , з якими потім звертаєтеся на гарячу лінію Фонду Ріната Ахметова!

В Ірпені працює філіал ТОВ "Центру слуху" за адресою вулиця Пушкінська , 43А, запис за телефоном 0978512091.  

Обстеження та огляд  проводить сертифікований лікар сурдолог -отоларинголог Харчук Катерина Василівна. Пройти діагностику слуху - аудіометрію, імпедансометрію ( тимпанометрію) , отоакустичну емісію - можна у зручний для Вас час, працюємо без вихідних . 

Шановні батьки, не гайте часу!  Дитині обов'язово допоможуть почути навколишній світ!!!

Поширте, будь ласка , інформацію !