Згідно даних наукового дослідження, що опубліковане у журналі Американської спільноти геронтології та геріатрії, для людей зі зниженням слуху використання слухового апарата зменшує ризик трьох поширених проблем старіння  - деменції, депресії та падіння ( при спонтанному головокружінні). 

“Нове дослідження підтверджує , що використання слухових апаратів може затримати розвиток старечої деменції”, - стверджує професор кафедри сімейної медицини Міччіганського університету.  

Доказом цього є великий аналіз дослідження 2018 року, опублікованого в JAMA Otolaryngology-Head & Neck Surgery, науковці об’єднали результати 36 досліджень і виявили прямий зв’язок зниженого слуху та підвищений ризик деменції і зниженням когнітивних функцій.

Зниження слуху  підвищує у людини соціальну ізоляцію, так як це погіршує спілкування. Відомий факт, що соціальна ізоляція підвищує ризик хвороб серця і хвороби Альцгеймера.

Як запідозрити зниження слуху  - часто перепитуєте, гучніше робите звук у телевізорі, нерозбираєте всі слова при швидкому мовленні. Деякі стани є зворотніми  - сірчана пробка слухового каналу, запальні захворювання зовнішнього та середнього вуха.

Але якщо проблема фізіологічна зі зниженим слухом при старінні  - важливим є момент чим швидше одягти слуховий апарат. Дані дослідження показують , що потрібно використовувати слуховий апарат при  відразу встановленому старечому зниженні слуху ( пресбіакузис) - ефект повного сприйняття мови та максимальна розбірливість поновлюються відразу.

В Ірпені Ви можете пройти комплексне обстеження слуху та при необхідності придбати слуховий апарат за вигідними цінами та офіційною гарантією на 2 роки.